Kim jestem ? 

 
Nazywam się Aleksandra Biały. Jestem propagatorką zdrowego żywienia dzieci i niemowląt. Swoje zalecenia buduje na długoletniej wiedzy dietetycznej opartej teorią oraz praktyką. Zalecenia odnośnie żywienia dzieci i niemowląt opieram na popartej dowodami naukowymi wiedzy specjalistów. Każdy z zawartych przepisów, informacji, artykułów oraz porad jest zgodny z najnowszą wiedzą odnośnie rozszerzania diety niemowląt. 
 

Codziennie na swoich social mediach @pierwszesmaki dziele się swoją wiedzą odnośnie karmienia niemowląt w trakcie rozszerzania diety. Zarażam spokojem oraz luzem. Jestem zwolennikiem podawania niemowlętom zdrowego jedzenia, z naciskiem na produkty nieprzetworzone stworzone “dla dorosłych”. Nakłaniam rodziców do wspierania rozwoju niemowląt poprzez samodzielną naukę jedzenia posiłków, włączając w to inne konsynstencję niż papki. Pokazuje, że jedzenie może być smaczne i świetnie przyprawione bez dodatku soli czy cukru. 
 
Z moich przepisów korzystają niemowlęta, dzieci oraz dorośli, którzy chcą się zdrowo odżywiać.
 
W tym wszystkim kieruję się empatią i zrozumieniem dla młodych mam, gdyż sama nią jestem.  

Kim są moi odbiorcy ? 

 
z danych na dzień 11.09.2021 moimi odbiorcami w 99.1% są młode kobiety. Najwięcej z nich jest  w wieku 25-34 lat (78%). Największa grupa moich obserwujących mieszka w dużych miastach,  w większości w Warszawie (10.8%). 

 

Kobiety obserwujące mój profil to mamy niemowląt i dzieci (do ok 2-3 lat). Niektóre z moich klientek są w ciąży i mój profil dostarcza im wiedzy, którą będą mogły wykorzystać podczas rozszerzania diety lub swojego zdrowego żywienia. 
niemowlę, które je samodzielnie awokado

Z kim podejmę współpracę ? 

 
Z firmami, producentami, twórcami, influencerami, którzy swój główny cel opierają na zdrowiu niemowląt i dzieci. Tematyka zgodna ze zdrowym żywieniem.
Jakich tematów chętnie się podejmę : 
– Wspólna kampania reklamowa, 
– Recenzja produktu, usługi, 
– Zorganizowanie konkursu dla moich czytelników w obszarze social mediów @pierwszesmaki,
– Wspólny produkt/usługa, 
– Przetestowanie/reklamowanie produktów, akcesoriów potrzebnych podczas rozszerzania diety metodą blw lub tradycyjną,
– Stworzenie unikalnych przepisów z wykorzystaniem Państwa produktu, 
– Reklamowanie produktu, który będzie zgodny z moimi przekonaniami. 

W jakich obszarach mogę wesprzeć Twoją firmę, produkt lub usługę ? 

 

Każdy pomysł chętnie przemyślę i zaproponuje ciekawe rozwiązanie z omówieniem szczegółowego planu ramowego. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów 🙂 

Shopping Cart