Do czego mogą Ci się przydać saszetki wielorazowe na musy dla niemowląt i dzieci ?

Oszczędność pieniędzy

Kupujesz raz, wykorzystujesz przez kolejne miesiące. Musy sklepowe to w przeliczeniu 40-50 zł za kg owoców. Domowa kosztuje 5x mniej.

Mniej zmarnowanego jedzenia

Niezjedzona zupa, jogurt czy owsianka ? Przelej do saszetki i zabierz na spacer lub podaj jako przekąskę

Lepszy skład niż sklepowe saszetki

Możesz komponować dużo lepsze posiłki niż zmiksowane owoce, dzięki czemu maluch może dostać pełnowartościowy posiłek- w saszetce.

Wilorazowe saszetki dla niemowląt na musy

Idealne na spacer

Wlewasz jogurt, zupę czy kaszkę i masz szybką przekąskę na wyjście

Nadają się do podróży

Dzięki podwójnemu szczelnemu zamknięciu możesz pewna, że saszetka się nie otworzy.

Dodatkowe zastosowanie dla mamy

Jako saszetka na szampon czy inny kosmetyk do samolotu/ w podróży

Masz do wyboru 3 zestawy, pakowane po 1 sztuce, 3 lub 5 🙂 Im więcej tym taniej i więcej bonusów

Saszetki wielorazowe na zdrowe musy dla niemowlaka

Saszetka wielorazowa na pokarm dla niemowląt

Kupując zastaw 5 sztuk saszetek możesz oszczędzić kupując dodatkowo E-book “Musy niemowlaka” oraz e-book ze 100 przepisami dla niemowlaka

Do tego możesz kupić za 19.9 zł e-book “Musy bobasa” (cena regularna 54.9 zł)  , który zawiera przepisy na pełnowartościowe dania w formie musów i koktajli na śniadanie, obiad i kolacje. Są również przepisy na zdrowe zamienniki znanych saszetkowych deserów. Wszystko bez dodatku cukrów i nie słodzone sokami, syropami. 

 

Do tego kupując saszetki możesz kupić za 14.9 e-book “100 przepisów dla niemowlaka” , który zawiera przepisy na śniadania, obiady, kolacje i desery od początku rozszerzania diety z uwzględnieniem znacznika o alergenach

Kupując zastaw 3 sztuk saszetek możesz oszczędzić kupując dodatkowo E-book “Musy niemowlaka”

Do tego możesz kupić za 34.9 zł e-book “Musy bobasa” (cena regularna 54.9 zł)  , który zawiera przepisy na pełnowartościowe przepisy w formie musów i koktajli na śniadanie, obiad i kolacje. Są również przepisy na zdrowe zamienniki znanych saszetkowych deserów. Wszystko bez dodatku cukrów i nie słodzone sokami, syropami.

Do tego kupując saszetki możesz kupić za 34.9 e-book “100 przepisów dla niemowlaka” (cena regularna 49.9), który zawiera przepisy na śniadania, obiady, kolacje i desery od początku rozszerzania diety z uwzględnieniem znacznika o alergenach.

Czym możesz wypełnić saszetkę ?

zdjecie przedstawia zupe krem z gruszki i pietruszki dla niemowlaka

Zupy krem

Pełnowartościowe zupy, których nie kupisz w sklepie. Do zupy możesz dodać warzywa, kasze i zmiksować przez co maluch dostanie lepszy posiłek niż słodki mus.

zdrowy deser dla niemowlaka, zamiennik sklepowego monte z cukrem

Kaszka / owsianka

Zostało Ci trochę kaszki czy owsianki ze śniadania ? Dolej odrobinę wody aby nie była zbyt gęsta i wsadź do saszetki. Z kaszką możesz zmiksować owoc i dodać łyżeczkę masła orzechowego/ oleju dla niemowląt i masz pełnowartościową przekąskę na spacer 🙂

zupa krem dla niemowlaka

Jogurt z owocami

Saszetki z jogurtem zawierają kilka procent jogurtu a kilkadziesiąt owoców. Zmień proporcję, dzięki czemu maluch dostanie dobrą porcję wapnia. Zmiksuj jogurt z owocem. Masz ugotowaną kaszkę z rana ? Dodaj do jogurtu i masz pełnowartościową przekąskę.

Idealne na wiosenne spacery

Bardzo wysoka jakość wykonania. Materiał bezpieczny do przechowywania żywności dla niemowlaka.

Instrukcja obsługi saszetek dla niemowląt

Shopping Cart