Pierwsza w Polsce

Aplikacja pomagająca żywić niemowlaka

zgodnie z zaleceniami

Pierwsza i jedyna w Polsce aplikacja, która powstała z potrzeby pomocy rodzicom podczas rozszerzania diety. Dzięki aplikacji bez stresu i z uśmiechem będziesz żywić swojego malucha zgodnie z najnowszymi zaleceniami.

aplikacja-pierwsze-smaki-żywienie-dzieci

Potężne kompendium

 w którym znajdziesz wszystko, co jest potrzebne, aby podawać pełnowartościowe jedzenie w bezpieczny dla niemowlaka sposób.

Pierwsze Smaki dają Ci takie funkcjonalności jak:

400 + przepisów

od początku rozszerzania diety, na bieżąco dodawane nowe. Każdy przepis zawiera w sobie opis, wskazówki z zaleceń żywienia niemowląt, czas przygotowywania i oczekiwania oraz możliwość przechowywania posiłku poza lodówką, w lodówce czy zamrażarce.

Profil dziecka

w którym ustawisz wiek oraz nietolerancje czy alergie a przepisy spersonalizują oznaczenia o występowaniu lub nie alergenu malucha co ułatwi planowanie posiłków.

Wirtualna lodówka

która pozwoli Ci przygotować posiłek ze składników, które aktualnie masz w domu ! Dzięki temu oszczędzisz czas przygotowując posiłek raz i podając go kiedy nie masz czasu na gotowanie. Przepisy są pyszne, z większości będziesz mogła korzystać z nich całą rodziną!

Listy zakupów

które możesz tworzyć bezpośrednio z przepisu jak i samodzielnie. Twórz osobne listy zakupów do sklepów co oszczędzi Twój czas i pieniądze

Encyklopedia produktów

to innowacyjne narzędzie dzięki któremu sprawdzisz produkt spożywczy i dowiesz się w jaki sposób podać go bezpiecznie . Dodatkowo każdy produkt zawiera wskazówki czy informacje o częstotliwości podawania z aktualnych zaleceń Polskiego Towarzystwa Gastroenterologów. Produkty możesz wyszukiwać również po wartościach odżywczych taki jak np żelazo czy wapń.

Pomoc w rozszerzaniu diety

Oznaczenie czy dziecko próbowało dany produkt. Dzięki temu będziesz mogła śledzić postęp i wykluczać ewentualne reakcje alergiczne.

Ulubione przepisy

Dodawanie przepisów do ulubionych aby szybko wracać do sprawdzonych i lubianych przepisów 🙂

Aplikacja będzie kluczowym i może być jedynym kompendium, które pomoże Ci prawidłowo i zdrowo żywić malucha, z produktów łatwo dostępnych w każdym sklepie. 

Nie musisz kupować dedykowanych produktów dla niemowląt. Oszczędzaj pieniądze i korzystaj z posiłków, które możecie jeść całą rodziną!

Żadna podwyżka cen Cię NIE DOTYKA, zostajesz z tą ceną, którą płaciłaś.

MIESIĄC BASIC

400 przepisów na miesiąc
29
9
Miesiąc
 • 400 przepisów
 • Dostęp no nowych przepisów

ROK BASIC

400 przepisów
99 Rok
 • 400 przepisów
 • Dostęp no nowych przepisów

MIESIĄC PREMIUM

CAŁA APLIKACJA
49
9
Miesiąc
 • Wirtualna lodówka
 • Listy zakupów
 • Encyklopedia produktów
 • Profil dziecka
 • Ustawienie alergii
 • Próbowane produkty
 • Ulubione przepisy

ROK PREMIUM

CAŁA APLIKACJA
179 Rok
 • Darmowe E-booki o wartości 200 zł
 • Wirtualna lodówka
 • Listy zakupów
 • Encyklopedia produktów
 • Profil dziecka
 • Ustawienie alergii
 • Próbowane produkty
 • Ulubione przepisy
- 400 zł

Pobierz Pierwsze Smaki już dziś! w darmowym planie 50 przepisów

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jest to miejsce, w którym możesz dodać produkty, które aktualnie masz w domu a baza wyszuka przepisy z Twoimi produktami lub podobnymi. Masz do niej dostęp po wykupieniu wersji Premium.

Masz do niej dostęp po wykupieniu wersji Premium. Jest to zbiór wszystkich produktów spożywczych,  dozwolonych i zakazanych dla niemowlaka. Każdy produkt spożywczy ma swoją dedykowaną stronę gdzie sprawdzisz informacje o  produkcie oraz sposób i formę podania niemowlakowi ze względu na jego wiek i możliwości. Przy każdym produkcie znajdziesz  informacje w jaki sposób bezpiecznie go podać niemowlakowi oraz przepisy związane z tym produktem. Encyklopedia produktów jest  podzielona na wartości odżywcze i sezonowość, dzięki czemu możesz sprawdzić jakie warzywa i owoce występują w danym miesiącu i,  które są bogate w żelazo czy wapń. 

Dostępna w wersji Premium. W profilu swojego dziecka możesz dodać informacje o wieku swojego dziecka (start, +6 miesięcy, +12 miesięcy), alergenach czy  nietolerancjach, dzięki czemu przepisy będą spersonalizowane i będzie pojawiać się informacja jeśli dany przepis zawiera alergen  dziecka. Możesz dodać występujące alergie jak i dodać produkt spoza listy, jeśli uczula Twoje dziecko. Dost

Tak, w wersji Premium masz możliwość samodzielnie tworzyć listę przepisu lub generować ją z każdego przepisu (i np usuwając z niegoprodukty, które masz w domu). Możesz tworzyć kilka list zakupów, np. inną do Biedronki, Lidla czy warzywniaka. 

Tak, w wersji Premium masz do pobrania za darmo pliki PDF z 3 ebookami. Zawierają one między innymi jadłospis dla mam i dziecka,  plan posiłków na pierwsze 30 dni czy przepisy na pełnowartościowe musy. W ramach rozwoju aplikacji zbiór pdf do pobrania będzie się  powiększał. 

Decydując się na zakup masz dostęp przez rok z możliwością płatności co miesiąc lub jednorazowo. Po roku zdecydujesz czy chcesz  kontynuować.

Tak, bez problemu będziesz mogła przejść z wersji Freemium do Basic lub Premium. Jednak po wykupieniu subskrypcji nie możesz  zmienić planu z Premium do Basic, Możesz przejśc z pakieu niższego do wyższego.

Nie, możesz zmienić z Basic do Premium.

Opis przepisu zawiera zdjęcie, oznaczenie o alergenach jeśli występują, dokładne składniki z gramaturą oraz dokładny opis  przygotowania aby był bezpieczny dla malucha. Składniki z przepisu możesz wygodnie przenieść do listy zakupów, aby ułatwić wyjście  na zakupy. Przepis zawiera również informacje o możliwości przechowywania poza lodówką, w lodówce czy zamrażalce (w godzinach,  dniach czy miesiącach). Pod przepisem pojawią się również inne podobne do wybranego przepisy. Wskazówki podane przy przepisie  zawierają dodatkowe informacje o sposobie wykorzystania przepisu na inne posiłki lub wzmianki z zaleceń żywienia niemowląt.

Tak, każdy przepis ma kategorie jak np “na start”, “śniadanie”. “obiad”, “zupy”. W każdej kategorii przepisów możesz bardziej szczegółowo określić interesujący Ciebie przepis jak np wyszukiwanie przepisów po czasie wykonania (”do 5 min”), po konsystencji (”musy”, “grudki”,  kawałki”) czy np bez mięsa, jajka lub nabiału.

Tak, w wersji premium przy każdym produkcie możesz oznaczyć, że dany produkt został przez malucha spróbowany. Dzięki temu przy przepisach równieżpojawi się znacznik, że dziecko dany produkt już poznało. Pozwoli to np wyeliminować podejrzenie o produkcie, który mógł wywołać np nietolerancje. Jest to bardzo przydatna funkcja na początku drogi z rozszerzaniem diety.

Tak,w wersji premium. Produkty bogate w żelazo są bardzo istotne w drugim półroczu życia niemowlaka.  Masz dostęp do informacji, które produkty są bogate w żelazo, witaminę C, wapń i błonnik.

Aby mieć możliwość sprawdzenia całej aplikacji i wszystkich jej funkcjonalności musisz wykupić pakiet premium. Jeśli nie wykupisz  dostępu do aplikacji wciąż masz dostęp do części przepisów w pakiecie Freemium.

Tak, przez okres trwania subskrypcji będziesz miała dostęp do dodawanych na bieżąco nowych przepisów jak i nowych  funkcjonalności.

Nie :), aplikacja ma jeszcze możliwość dodania przepisów do ulubionych, sprawdzania najbardziej popularnych przepisów, dostęp do  sezonowych produktów a systematycznie aplikacja jest poszerzana o nowe przepisy.

Pobierz Pierwsze Smaki już dziś!