Bezpłatny Webinar

JE MAMA,
JE MALUCH!

WSPÓLNY JADŁOSPIS

Mam dla Ciebie rozwiązanie, które ułatwi Ci przygotowywanie posiłków dla Twojego malucha. Co więcej! Będziesz mogła gotować to samo dla całej rodziny

.

Poniedziałek, 20 listopada   godzina 9:00

Ten Webinar jest dla Ciebie jeśli

Cześć! 
Nazywam się Aleksandra Biały.

Uczę mamy jak zdrowo odżywiać małe dzieci i niemowlęta.
Pokazuję macierzyństwo bez ściemy.

Stworzyłam pierwszą w Polsce aplikację ułatwiającą planowanie i przygotowywanie posiłków dla dzieci od samego początku rozszerzania diety. 

Jestem właścicielką marki Pierwsze Smaki, zaufały mi już tysiące mam.

O czym dowiesz się podczas webinaru:

Przepisy na codzienne posiłki

od początku rozszerzania diety, na bieżąco dodawane nowe. Każdy przepis zawiera w sobie opis, wskazówki z zaleceń żywienia niemowląt, czas przygotowywania i oczekiwania oraz możliwość przechowywania posiłku poza lodówką, w lodówce czy zamrażarce.

Produkty bogate w żelazo

w którym ustawisz wiek oraz nietolerancje czy alergie a przepisy spersonalizują oznaczenia o występowaniu lub nie alergenu malucha co ułatwi planowanie posiłków.

Jak komponować posiłki

która pozwoli Ci przygotować posiłek ze składników, które aktualnie masz w domu ! Dzięki temu oszczędzisz czas przygotowując posiłek raz i podając go kiedy nie masz czasu na gotowanie. Przepisy są pyszne, z większości będziesz mogła korzystać z nich całą rodziną!

Listy zakupów

które możesz tworzyć bezpośrednio z przepisu jak i samodzielnie. Twórz osobne listy zakupów do sklepów co oszczędzi Twój czas i pieniądze

Prezent - liste produktów

to innowacyjne narzędzie dzięki któremu sprawdzisz produkt spożywczy i dowiesz się w jaki sposób podać go bezpiecznie . Dodatkowo każdy produkt zawiera wskazówki czy informacje o częstotliwości podawania z aktualnych zaleceń Polskiego Towarzystwa Gastroenterologów. Produkty możesz wyszukiwać również po wartościach odżywczych taki jak np żelazo czy wapń.

Pomoc w rozszerzaniu diety

Oznaczenie czy dziecko próbowało dany produkt. Dzięki temu będziesz mogła śledzić postęp i wykluczać ewentualne reakcje alergiczne.

Ulubione przepisy

Dodawanie przepisów do ulubionych aby szybko wracać do sprawdzonych i lubianych przepisów 🙂

.